XZCP1865L10 Schneider Electric

XZCP1865L10 Schneider Electric
Opis
pre-wired connectors XZ - straight female - 1/2"20 UNF - 3 pins - cable PUR 10m
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | cabling accessory |
| accessory / separate part type | pre-wired connectors |
| series name | general purpose |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.4 kg |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC 300 V DC |
| [In] rated current | 4 A |
| electrical connection | straight female connector 1/2"20 UNF, 3 pins |
| cable outer diameter | 5.2 mm |
| cable length | 10 m |
| wire insulation material | PUR |
| cable composition | 3 x 0.34 mm² |
| status LED | without |
| collar material | metal |
| minimum insulating resistance | 1 GΩ |
| cable connector fixing | screw-on |
| contact resistance | 5000 µOhm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -35-90 °C static -5-90 °C flexing |
| IP stopnja zaščite | IP67 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -35-100 °C |
| Certifikati izdelkov | cULus |




