XZCP1164L2 Schneider Electric

XZCP1164L2 Schneider Electric
Opis
pre-wired connectors XZ - straight female - M12 - 5 pins - cable PUR 2m
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | cabling accessory |
| accessory / separate part type | pre-wired connectors |
| series name | general purpose |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.115 kg |
| [Ue] rated operational voltage | 60 V AC 75 V DC |
| [In] rated current | 4 A |
| electrical connection | straight female connector M12, 5 pins (included earth pin) |
| cable outer diameter | 5.9 mm |
| cable length | 2 m |
| wire insulation material | PUR |
| cable composition | 5 x 0.34 mm² |
| status LED | without |
| collar material | metal |
| minimum insulating resistance | 1 GΩ |
| cable connector fixing | screw-on |
| contact resistance | 5000 µOhm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-80 °C static -5-80 °C flexing |
| IP stopnja zaščite | IP65 IP69K IP67 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| Certifikati izdelkov | cULus |




