XUZE04 Schneider

XUZE04 Schneider
Opis
fuse cartridge 5 x 20 - fast blow 0.4 A - without indication
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XU |
| Prodaja na nedeljivo količino | 10 |
| accessory / separate part designation | cartridge fuse |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fuses |
| accessory / separate part type | fast blow fuse |
| accessory / separate part destination | unprotected 2-wire AC/DC sensor |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.001 kg |
| local signalling | without |
| product compatibility | XT XS |
| [In] rated current | 0.4 A |
| fuse size | 5 x 20 mm |
| fuse curve | fast blow |




