XUK1APANM12 Schneider Electric

XUK1APANM12 Schneider Electric
Opis
photo-electric sensor - XUK - reflex - Sn 7m - 12..24VDC - M12
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XU |
| Material | plastic |
| sensor design | compact 50 x 50 |
| series name | general purpose single mode |
| electrical connection | 1 male connector M12, 4 pins |
| product specific application | - |
| discrete output type | PNP |
| discrete output function | 1 NO |
| type of output signal | discrete |
| sensor name | XUK |
| wiring technique | 3-wire |
| [Sn] nominal sensing distance | 7-7 m reflex need reflector XUZC50 |
| emission | infrared reflex |
| sensing range | > 5...15 m |
| detection system | reflex |
| supply circuit type | DC |
| electronic sensor type | photo-electric sensor |
| Komplementarno | |
| Višina | 50 mm |
| Teža izdelka | 0.07 kg |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 50 mm |
| [Us] rated supply voltage | 12...24 V DC |
| Poraba toka | <= 35 mA no-load |
| maximum voltage drop | <1.5 V (closed state) |
| enclosure material | PBT |
| maximum delay response | 2 ms |
| switching frequency | <= 250 Hz |
| maximum delay recovery | 2 ms |
| maximum delay first up | 15 ms |
| wire insulation material | PVC |
| status LED | 1 LED (yellow) for output state |
| lens material | PMMA |
| setting-up | without sensitivity adjustment |
| maximum sensing distance | 10 m reflex |
| switching capacity in mA | <= 100 mA (overload and short-circuit protection) |
| output type | solid state |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 double insulation conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | CSA CE UL |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 11 ms) conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 7 gn, amplitude = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




