TSXCDP503 Schneider Electric

TSXCDP503 Schneider Electric
Opis
connecting cable - Modicon Premium - 5 m - for sub-base ABE7H16R20
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Premium |
| accessory / separate part designation | connecting cable |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessories |
| accessory / separate part type | connecting cable |
| accessory / separate part destination | sub-base ABE7H16R20 |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.67 kg |
| product compatibility | TSXCFY21 TSXCTY4A TSXCTY2A TSXCCY1128 TSXCAY TSXCFY11 TSXCTY2C |
| electrical connection | 1 connector HE10, 20 ways for module side 1 connector HE10, 20 ways for PLC side |
| cable length | 5 m |
| AWG gauge | AWG 22 |
| wire section | 0.324 mm² |




