TMAHOL02 Schneider Electric

TMAHOL02 Schneider Electric
Opis
spare part - Modicon M221 battery holder - sold by 2
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon M221 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | separate part |
| accessory / separate part type | battery holder |
| Komplementarno | |
| Višina | 34.8 mm |
| Teža izdelka | 0.13 kg |
| Širina | 25.5 mm |
| product compatibility | TM221..... |
| Destinacija dodatkov/ločenih delov | logic controller battery socket |
| sale per indivisible quantity | 2 |




