TM5SPS2F Schneider Electric

TM5SPS2F Schneider Electric
Opis
power distribution module - for I/O module 24 V DC & bus - 6.3 A internal fuse
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon TM5 |
| Izdelek ali sestavni del | power distribution module with internal fuse |
| product specific application | supply 24 V DC I/O modules and bus TM5 |
| Komplementarno | |
| colour | grey |
| [Us] rated supply voltage | 24 V |
| Poraba toka | <= 34 mA 24 V DC |
| product compatibility | logic controller motion controller |
| short-circuit protection | 6.3 A internal fuse |
| Označevanje | CE |
| range compatibility | Modicon LMC058 Modicon M258 |
| network type | DC |
| maximum power dissipation in W | 2.13 W |
| power supply output current | 1136-1136 mA for TM5 power bus -10-55 °C 740-740 mA for TM5 power bus 55-60 °C 6.3-6.3 A for I/O power segment |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-55 °C without (horizontal installation) 55-60 °C with derating factor (horizontal installation) -10-50 °C (vertical installation) |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| relative humidity | 5-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | 0...2000 m |
| Certifikati izdelkov | CSA GOST-R cULus C-Tick |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 1 V/m 2...2.7 GHz conforming to EN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...2000 MHz conforming to EN/IEC 61000-4-3 |
| Standardi | IEC 61131-2 UL 508 CSA C22.2 No 213 CSA C22.2 No 142 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn at 8.4-150 Hz on DIN rail 3.5 mm at 5-8.4 Hz on DIN rail |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV on contact conforming to EN/IEC 61000-4-2 8 kV in air conforming to EN/IEC 61000-4-2 |
| Odpornost proti hitrim prehodnim pojavom | 1 kV (I/O) conforming to EN/IEC 61000-4-4 1 kV (shielded cable) conforming to EN/IEC 61000-4-4 2 kV (power lines) conforming to EN/IEC 61000-4-4 |
| Elektromagnetna kompatibilnost | EN/IEC 61000-4-6 |
| disturbance radiated/conducted | CISPR 11 |
| storage altitude | 0-3000 m |
| surge withstand | 0.5 kV differential mode conforming to EN/IEC 61000-4-5 1 kV common mode conforming to EN/IEC 61000-4-5 |




