STBNIC2212 Schneider Electric

STBNIC2212 Schneider Electric
Opis
standard Network Interface Module STB - Ethernet/IP - 10...100 Mbit/s
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon STB distributed I/O solution |
| Izdelek ali sestavni del | standard Network Interface Module |
| transmission rate | 10/100 Mbit/s |
| integrated connection type | Ethernet/IP conforming to IEEE 802.3 female RJ45 double shielded twisted pair via Ethernet (network) Ethernet/IP conforming to IEEE 802.3 HE-13 (RS232 port) Ethernet/IP conforming to IEEE 802.3 8-way female (RS232 port) |
| number of segments | 1 primary, maximum 6 extensions |
| port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-T |
| number of devices per segment | 0-256 |
| exchange mode | half or full duplex |
| Komplementarno | |
| Višina | 40 mm |
| Teža izdelka | 0.145 kg |
| Širina | 128.3 mm |
| Globina | 70 mm |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| Omejitve napajalne napetosti | 19.2-30 V |
| output voltage | 5.25 V DC (tolerance: +/- 0.21 %) for logic bus |
| Označevanje | CE |
| input current | 430 mA for supply circuit |
| status LED | 1 LEDACT: 1 LEDisland state (RUN): 1 LEDmodule error (ERR): 1 LEDMS: 1 LEDNS: 1 LEDpower supply (PWR): 1 LEDtest mode (TEST): |
| overvoltage category | II |
| communication service | embedded web (configuration,diagnostics and access to variable) BootP/DHCP protocol SNMP agent |
| nominal output current | 0.575 A at 60-70 °C 1.2 A |
| maximum supply current | 700 A |
| number of addressable I/O module | 0-32 per island |
| power supply type | SELV |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C (without) -25-70 °C (with derating factor) |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to EN 61131-2 class 1 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to IEC 60664-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 60-60 °C without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 2000 m |
| Certifikati izdelkov | UL ODVA C-Tick CSA |
| Standardi | FM Class 1 division 2, groups A, B, C and D T4A with 70 °C IEC 61131-2 : 2003 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 88 reference 2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 3 gn at 58-150 Hz on 35 x 7.5 mm symmetrical DIN rail 5 gn at 58-150 Hz on 35 x 15 mm symmetrical DIN rail +/-0.35 mm at 10-58 Hz |




