STBAVO1255K Schneider Electric

STBAVO1255K Schneider Electric
Opis
basic analog output kit STB - 0..10 V - 2 O - 10 bits
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon STB distributed I/O solution |
| Izdelek ali sestavni del | basic analog output kit |
| kit composition | STBXTS1100, 6-terminal screw type connector STBXBA1000 base STBAVI1270 module STBXTS2100, 6-terminal spring clamp connector |
| analogue output type | voltage: 0...10 V |
| analogue output number | 2 |
| analogue output resolution | 10 bits |
| Komplementarno | |
| Višina | 13.9 mm |
| Teža izdelka | 0.116 kg |
| Širina | 128.3 mm |
| Globina | 70 mm |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| Poraba toka | 45 mA at 5 V DC for logic bus |
| product compatibility | mounting base STBXBA1000 power distribution module STBPDT3100/3105 |
| protection type | short-circuit protection |
| Označevanje | CE |
| status LED | 1 LED (green)module status (RDY): |
| overvoltage category | II |
| response time | 3 ms |
| data format | IEC 61131-2 EN 61131-2 |
| supply | power distribution module |
| insulation between channels and logic bus | 1500 V for 1 minute |
| cold swapping | yes |
| hot swapping fallback | no for basic NIMs |
| fallback status | state 0 |
| update time | 25 ms |
| temperature drift | +/-0.01 %/°C |
| addressing requirement | 2 output words |
| absolute accuracy error | +/- 0.5 % of full scale at 25 °C |
| analogue output current | 0.005-0.005 A |
| differential linearity | monotonic |
| integral linearity | +/- 0.1 %FS |
| insulation between channels and actuator bus | 30 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C (without) 32...140 °F without |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to EN 61131-2 class 1 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to IEC 60664-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40...185 °F without -40-85 °C without |
| relative humidity | 95-95 % at 60-60 °C without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 2000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 UL CSA |
| Odporno proti udarcu | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 88 reference 2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 3 gn at 58-150 Hz on 35 x 7.5 mm symmetrical DIN rail 5 gn at 58-150 Hz on 35 x 15 mm symmetrical DIN rail +/-0.35 mm at 10-58 Hz |




