TSXFPCR100 Schneider

TSXFPCR100 Schneider
Opis
Fipio trunk cable to be fitted with M23 connectors - 100 m - Ø 9.5 mm - 150 Ohm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| accessory / separate part designation | trunk cable to be fitted with M23 connectors |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessories |
| accessory / separate part type | connecting cable |
| accessory / separate part destination | Fipway network Fipio bus |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 7.68 kg |
| electrical connection | free end |
| cable outer diameter | 9.5 mm |
| cable length | 100 m |
| range compatibility | Modicon Premium automation platform |
| ohmic cable resistance | 150 Ohm |
| type of cable | 1 shielded twisted pair |
| Okolje | |
| environmental characteristic | harsh environment |




