TSXCDP1001 Schneider Electric

TSXCDP1001 Schneider Electric
Opis
preformed cable - 10 m - for Modicon Premium PLC servodrive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Premium |
| accessory / separate part designation | preformed cable |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessories |
| accessory / separate part type | connecting cable |
| accessory / separate part destination | servo drive Modicon Premium PLC |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 1.21 kg |
| product compatibility | TSXCTY2A TSXCFY21 TSXCTY2C TSXCCY1128 TSXCTY4A TSXCFY11 |
| electrical connection | 1 insulated connector HE10, 20 ways for module side free end with 4 colour-coded wires for PLC side |
| cable length | 10 m |
| AWG gauge | AWG 22 |
| wire section | 0.324 mm² |




