STBDDO3705 Schneider Electric

STBDDO3705 Schneider Electric
Opis
basic digital output module STB - 24 V DC - 16 O
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon STB distributed I/O solution |
| Izdelek ali sestavni del | basic digital output module |
| discrete output type | solid state |
| discrete output voltage type | DC |
| discrete output voltage | 24 V |
| discrete output number | 16 |
| Komplementarno | |
| Višina | 13.9 mm |
| Teža izdelka | 0.086 kg |
| Širina | 128.3 mm |
| Globina | 70 mm |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| Poraba toka | 135 mA at 5 V DC for logic bus |
| product compatibility | power distribution module STBPDT3100/3105 I/O base STBXBA3000 |
| protection type | power protection integrated fuse on PDM time lag 5 A reverse polarity protection short-circuit protection thermal overload protection |
| output voltage | 19.2...30 V DC |
| Označevanje | CE |
| status LED | 1 LED (green)module status (RDY): 1 LED per channel (green)channel status (OUT1 to OUT16): |
| overvoltage category | II |
| response time | 2 ms off-to-on 2 ms on-to-off |
| supply | power distribution module |
| reset | manual reset COM fault |
| insulation between channels and logic bus | 1500 V for 1 minute |
| cold swapping | yes |
| absolute maximum voltage | 35 V 1.3 ms |
| discrete output logic | positive |
| hot swapping fallback | no for basic NIMs |
| discrete output current | 500 mA |
| maximum leakage current | 0.4 mA at state 0 30 V |
| maximum load capacitance | 10 µF |
| maximum load inductance | 1000 mH at 4 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C (without) 32...140 °F without |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to EN 61131-2 class 1 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to IEC 60664-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40...185 °F without -40-85 °C without |
| relative humidity | 95-95 % at 60-60 °C without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 2000 m |
| Certifikati izdelkov | UL CSA FM Class 1 Division 2 |
| Standardi | EN/IEC 61131-2 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 88 reference 2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 3 gn at 58-150 Hz on 35 x 7.5 mm symmetrical DIN rail 5 gn at 58-150 Hz on 35 x 15 mm symmetrical DIN rail +/-0.35 mm at 10-58 Hz |




