SR3MBU01BD Schneider Electric

SR3MBU01BD Schneider Electric
Opis
Modbus network slave communication module - for SR3 24 V DC smart relay
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Zelio Logic |
| Izdelek ali sestavni del | Modbus slave communication module |
| wiring mode | 2 or 4 wires |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.11 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals, 1 x 0.25...1 x 2.5 mm² (AWG 24...AWG 14) semi-solid screw terminals, 1 x 0.25...1 x 2.5 mm² (AWG 24...AWG 14) solid screw terminals, 2 x 0.25...2 x 1.5 mm² (AWG 23...AWG 16) solid screw terminals, 1 x 0.25...1 x 2.5 mm² (AWG 24...AWG 14) flexible with cable end screw terminals, 2 x 0.25...2 x 0.75 mm² (AWG 24...AWG 18) flexible with cable end |
| local signalling | 1 LEDcommunication: 1 LEDpower ON: |
| tightening torque | 0.5 N.m |
| product compatibility | all modules with 24 V supply SR3 B...BD |
| electrical connection | 1 connector RJ45 |
| transmission rate | 1200 bauds 9600 bauds 38400 bauds 19200 bauds 57600 bauds 28800 bauds 2400 bauds 4800 bauds |
| communication port protocol | Modbus |
| transmission frame | RTU ASCII |
| number of addresses | 1-247 |
| communication port support | RS485 |
| parity | no odd even |
| programming language | FBD ladder |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-40 °C conforming to IEC 60068-2-1 and IEC 60068-2-2 -20-55 °C conforming to IEC 60068-2-1 and IEC 60068-2-2 |
| IP stopnja zaščite | IP20 (terminal block) conforming to IEC 60529 IP40 (front panel) conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to EN/IEC 61131-2 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation or dripping water |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Certifikati izdelkov | GOST CSA GL C-Tick UL |
| Standardi | EN/IEC 60068-2-27 Ea EN/IEC 61000-4-3 EN/IEC 61000-4-4 level 3 EN/IEC 61000-4-2 level 3 EN/IEC 61000-4-5 EN/IEC 60068-2-6 Fc |
| environmental characteristic | EMC directive conforming to EN/IEC 61000-6-2 EMC directive conforming to EN/IEC 61000-6-3 EMC directive conforming to EN/IEC 61000-6-4 EMC directive conforming to EN/IEC 61131-2 zone B low voltage directive conforming to EN/IEC 61131-2 |
| disturbance radiated/conducted | class B conforming to EN 55022-11 group 1 |
| maximum altitude transport | 3048 m |




