ETB1EM08E08SPP0 Schneider

ETB1EM08E08SPP0 Schneider
Opis
Modicon ETB - Block 8 I/O Modbus TCP/IP
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon ETB |
| Izdelek ali sestavni del | I/O distributed module |
| number of output channels | 8-8 |
| module type | Modbus TCP/IP |
| Komplementarno | |
| standards | IEC 60068-2-8 IEC 60529 |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| output current | 2 A per module 8 A per output |
| maximum delay response | 2.5 ms |
| switching frequency | 200 Hz |
| connector type | M12 |
| input type | contact |
| short-circuit current | 6.5 A |
| output protection type | against short-circuits |
| input logic | positive |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP67 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Odpornost proti vibracijam | 10 gn |




