170NEF11021 Schneider

170NEF11021 Schneider
Opis
Modicon Momentum - Modbus Plus communication adaptor
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Momentum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | Modbus Plus communication adaptor |
| communication port protocol | Modbus Plus |
| transmission rate | 1 Mbit/s |
| structure type | industrial |
| transmission support medium | twisted pair |
| bus manager PLC | Compact 984 Quantum |
| method of access | peer to peer token bus |
| Komplementarno | |
| local signalling | 1 LED (green)module powered up or communicating (MB + ACT): 1 LED (red)communication error network A (ERR A): 1 LED (red)communication error network B (ERR B): |
| electrical connection | 1 connector SUB-D 9 for connecting Modbus Plus network 1 connector SUB-D 9 for redundant Modbus Plus network |
| Označevanje | CE |
| data format | 984 |
| supply | from I/O base |
| topology | multidrop, device connecting by extension or tap off cable |
| maximum cable distance between devices | 5000 m with repeater |
| number of devices per segment | 0-31 per segment 0-63 all segment |
| fail state | full scale value maintain value fallback to zero forcing to state zero |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | CSA UL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80...1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | TC |




