170ENT11002 Schneider

170ENT11002 Schneider
Opis
Modicon Momentum - Ethernet communication adaptor - 10 Mbit/s
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Momentum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | Ethernet TCP/IP communication adaptor |
| communication port protocol | Ethernet TCP/IP |
| transmission rate | 10 Mbit/s |
| transmission support medium | shielded twisted pairs cable |
| method of access | peer to peer master/slave |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.07 kg |
| local signalling | 1 LED (green)Ethernet network state (LAN): 1 LED (green)module active (RUN): |
| electrical connection | 1 connector RJ45 for 10BASE-TX |
| Označevanje | CE |
| supply | from I/O base |
| port Ethernet | 10BASE-T |
| addressing | unique IEEE global address IP address user assigned |
| topology | multidrop, star network |
| maximum cable distance between devices | 1000 m without repeater |
| number of devices per segment | 0-32 |
| control parameter | CRC-32 |
| fail state | fail safe |
| module configuration | BOOTP server to assign IP parameters |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | UL FM Class 1 Division 2 CSA |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80...1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | CSA FM Class 1 Division 2 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | TC |




