170AAO92100 Schneider

170AAO92100 Schneider
Opis
distributed analog output Modicon Momentum - 4 Output - 4..20 mA
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Momentum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue output base |
| Komplementarno | |
| Višina | 125 mm |
| Teža izdelka | 0.215 kg |
| local signalling | 4 LEDschannel status: |
| Širina | 141.5 mm |
| Globina | 47.5 mm |
| Poraba toka | 150 mA at 24 V DC actuator 530 mA at 24 V DC base |
| protection type | internal 2 A slow-blow |
| Označevanje | CE |
| data format | full 16 bits signed |
| analogue output number | 4 |
| maximum power dissipation in W | 8.5 W |
| module format | standard |
| output short-circuit protection | with in voltage circuit |
| reverse polarity protection | internal |
| update time | 2 ms |
| temperature drift | 10 %oFS/°C +/- 10 V 60 °C 30 %oFS/°C 4...20 mA 60 °C |
| analogue output range | +/- 10 V 12 bits + sign >= 1 kOhm 4...20 mA 12 bits + sign <= 0.6 kOhm |
| external power requirement | +/- 30 V DC 24 V DC |
| absolute accuracy error | +/- 0.2 % of full scale +/- 10 V 25 °C +/- 0.25 % full scale +/- 10 V 60 °C +/- 0.4 % of full scale 4...20 mA 25 °C +/- 0.5 % of full scale 4...20 mA 60 °C |
| fail state | hold reset to full scale reset to zero |
| maximum load capacitance | 1 µF |
| isolation between channels and ground | 500 V AC for 1 minute |
| permissible common mode voltage | 250 V 47...63 Hz AC between channels to ground 250 V 47...63 Hz DC |
| full scale | 10 V +/- 10 V 2 mA 4...20 mA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | UL CSA |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80...1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | TC |




