140CRP93200 Schneider

140CRP93200 Schneider
Opis
RIO head-end adaptor module Modicon Quantum - 2 connectors with redundant cable
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | RIO head-end adaptor module |
| Komplementarno | |
| product compatibility | Symax (any mix) Quantum 200/500/800 series |
| electrical connection | 2 female connectors F, elbowed with redundant cable |
| Označevanje | CE |
| transmission rate | 1544 Mbit/s |
| type of cable | 75 Ohm coaxial cable |
| power dissipation in W | 3 W 2 channels |
| module format | standard |
| diagnostics startup | memory check LAN controller check power up |
| isolation voltage | 500 V DC coaxial center and ground |
| dynamic range | 35 dB |
| maximum drops/network | 31 |
| bus current requirement | 750 mA 2 channels |
| I/O words/drop | 64 I/64 O |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | UL 508 CSA C22.2 No 142 cUL |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |




