140CRA93100C Schneider

140CRA93100C Schneider
Opis
RIO drop adaptor module Modicon Quantum - 1 connector with single cable
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | RIO drop adaptor module |
| Komplementarno | |
| product compatibility | Quantum |
| electrical connection | 1 female connector F, elbowed with single cable |
| transmission rate | 1544 Mbit/s |
| type of cable | 75 Ohm coaxial cable |
| power dissipation in W | 3 W 1 channel |
| module format | standard |
| diagnostics startup | power up and runtime RAM address/data executive checksum |
| isolation voltage | 500 V DC coaxial center and ground |
| dynamic range | 35 dB |
| bus current requirement | 600 mA 1 channel |
| maximum number of I/O expansion module | 27 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | CSA C22.2 No 142 cUL UL 508 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | conformal coating Humiseal 1A33 |




