140CPS11100C Schneider

140CPS11100C Schneider
Opis
power supply module Modicon Quantum - 120..230 V AC - standalone
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | power supply module |
| power supply type | standalone |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.65 kg |
| local signalling | 1 LED (green)power (PWR OK): |
| output voltage | 5.1 V DC |
| Označevanje | CE |
| input current | 200 mA at 230 V 400 mA at 115 V |
| input voltage | 120...230 V (100...276 V) AC 47-63 Hz |
| inrush current | 10 A 230 V 20 A 115 V |
| associated fuse rating | 1.5 A, slow-blow |
| power dissipation | 2 + (3 x Iout) where Iout is in A |
| module format | standard |
| output overvoltage protection | internal |
| output overload protection | internal |
| rated power in VA | 50 VA |
| power supply output current | 3-3 A standalone |
| harmonic distortion | <= 10 % of fundamental rms value |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 cUL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-2000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | UL 508 CSA C22.2 No 142 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | conformal coating Humiseal 1A33 |




