140AVO02000C Schneider

140AVO02000C Schneider
Opis
analog output module Modicon Quantum - 4 O
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue output module |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| local signalling | 1 LED (green)bus communication is present (Active): 1 LED (red)external fault: 4 LEDs (green)channel is turned on: 4 LEDs (red)channel fault: |
| Označevanje | CE |
| analogue output number | 4 |
| associated fuse rating | 0.063 mA 3 AG fast blow at 250 V |
| maximum power dissipation in W | 4.5 W |
| module format | standard |
| update time | 3 ms |
| maximum cable distance between devices | 400 m |
| bus current requirement | 700 mA |
| addressing requirement | 4 output words |
| isolation between channels and bus | 780 V for 1 minute AC |
| setting time | 700 µs to +/- 0.1 % of the final value maximum |
| linearity | +/- 1 LSB |
| accuracy drift according to temperature | 0.003 % of full scale/°C unipolar 0.004 % of full scale/°C bipolar 0.005 % of full scale/°C maximum unipolar 0.007 % of full scale/°C maximum bipolar |
| analogue output range | +/- 10 V >= 1000 Ohm bipolar voltage +/- 5 V >= 500 Ohm bipolar voltage 0...10 V >= 1000 Ohm unipolar voltage 0...5 V >= 500 Ohm unipolar voltage |
| isolation between channels | 500 V for 1 minute 47...63 Hz AC |
| absolute accuracy error | +/- 0.15 % of full scale at 25 °C |
| analogue output current | -10-10 mA |
| analogue output resolution | 12 bits |
| source resistance | 0.1 Ohm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 cUL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-2000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | CSA C22.2 No 142 UL 508 |
| Zaščitna obdelava | conformal coating Humiseal 1A33 |




