140ARI03010C Schneider

140ARI03010C Schneider
Opis
analog input module Modicon Quantum - 8 I Ni / Pt 100, 200, 500, 1000
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue input module |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| local signalling | 1 LED (green)bus communication is present (Active): 1 LED (red)external fault: 8 LEDs (green)channel is turned on: 8 LEDs (red)channel fault: |
| Označevanje | CE |
| analogue input number | 8 |
| linearity error | +/- 0.01 % full scale +/- 0.5 °C |
| analogue input type | temperature probe: - 100...450 °C for Pt 100, Pt 200, Pt 500, Pt 1000 temperature probe: - 200...850 °C for Pt 100, Pt 200, Pt 500, Pt 1000 temperature probe: - 60...180 °C for Ni 100, Ni 200, Ni 500, Ni 1000 temperature probe: 0.5 mA for Ni 100, Ni 200, Ni 500, Ni 1000 temperature probe: 2.5 mA for Pt 100, Pt 200, Ni 100, Ni 200 |
| input type | differential |
| power dissipation in W | 1 W |
| module format | standard |
| update time | 1200 ms 3 wires 640 ms 2 wires/4 wires |
| input impedance | >= 10 MOhm |
| analogue input resolution | 13 bits |
| bus current requirement | 200 mA |
| addressing requirement | 9 input words |
| isolation between channels and bus | 1780 V AC 47...63 Hz for 60 s 2500 V DC for 60 s |
| fault type | broken wire overtacking scale |
| accuracy drift according to temperature | +/- 0.5 °C at 25-25 °C +/- 0.9 °C at 0-60 °C |
| isolation between channels | 300 Vrms AC |
| absolute accuracy error | 0.1 °C |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 cUL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | UL 508 CSA C22.2 No 142 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | conformal coating Humiseal 1A33 |




