140ACO02000 Schneider

140ACO02000 Schneider
Opis
analog output module Modicon Quantum - 4 O - 4..20 mA, 12 bits bipolar current
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue output module |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| local signalling | 1 LED (green)bus communication is present (Active): 1 LED (red)external fault: 4 LEDs (green)channel is turned on: 4 LEDs (red)channel fault: |
| maximum voltage drop | <30 V 20 mA |
| Označevanje | CE |
| analogue output number | 4 |
| maximum power dissipation in W | 5.3 W |
| module format | standard |
| update time | 3 ms |
| bus current requirement | 480 mA |
| addressing requirement | 4 output words |
| fault type | open circuit 4...20 mA |
| setting time | 900 µs to +/- 0.1 % of the final value |
| loop voltage | 12-30 V DC |
| linearity | +/- 1 LSB |
| accuracy drift according to temperature | +/- 0.004 % of full scale/°C +/- 0.007 % of full scale/°C maximum |
| analogue output range | 4...20 mA 0...4096 counts, 12 bits bipolar current |
| isolation between channels | 500 V 47...63 Hz AC 750 V for 1 minute DC |
| external power requirement | 12...30 V |
| absolute accuracy error | +/- 0.20 % of full scale at 25 °C |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 cUL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-2000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | CSA C22.2 No 142 UL 508 |




