170ADI34000 Schneider

170ADI34000 Schneider
Opis
discrete input module Modicon Momentum - 16 Input 24 V DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Momentum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | discrete inputs base DC |
| discrete input number | 16 conforming to IEC 1131-2 Type 1 |
| discrete input voltage | 24 V DC |
| group of channels | 1 group of 16 inputs |
| protective treatment | TC |
| Komplementarno | |
| Višina | 141.5 mm |
| Teža izdelka | 0.19 kg |
| local signalling | 16 LEDschannel status: |
| Širina | 125 mm |
| Globina | 47.5 mm |
| Poraba toka | <= 250 mA at 24 V DC |
| Označevanje | CE |
| voltage state 0 guaranteed | -3...5 V |
| voltage state 1 guaranteed | 11...30 V |
| response time | 2.2 ms from state 0 to state 1 3.3 ms from state 1 to state 0 |
| discrete input logic | positive |
| power dissipation | 5 W maximum 3 W typical |
| current state 1 guaranteed | >= 2.5 mA |
| current state 0 guaranteed | <= 1.2 mA |
| voltage range | - 3...30 V |
| input voltage limits | 24 V |
| isolation between channels and bus | 500 V AC |
| input resistance | 4 kOhm |
| terminals description PLC n°1 | (8)IN_DIS#8 (5)IN_DIS#5 (16)IN_DIS#16 (4)IN_DIS#4 (3)IN_DIS#3 (13)IN_DIS#13 (14)IN_DIS#14 (10)IN_DIS#10 (L+)PW_POS (M-)PW_NEG (6)IN_DIS#6 (7)IN_DIS#7 (1)IN_DIS#1 (11)IN_DIS#11 (9)IN_DIS#9 (15)IN_DIS#15 (12)IN_DIS#12 TB (2)IN_DIS#2 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 CSA UL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80...1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |




