170AAI14000 Schneider

170AAI14000 Schneider
Opis
distributed analog input Modicon Momentum - 16 Input
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Momentum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue input base |
| analogue input type | single ended |
| analogue input number | 16 |
| analogue input range | 4...20 mA 12 bits < 0.25 Ohm +/- 10 V 12 bits + sign > 2200 kOhm +/- 5 V 12 bits + sign > 2200 kOhm |
| type of filter | low pass input filter 10 kHz |
| Komplementarno | |
| Višina | 125 mm |
| Teža izdelka | 0.215 kg |
| local signalling | 16 LEDschannel status: |
| Širina | 141.5 mm |
| Globina | 47.5 mm |
| Poraba toka | 305 mA at 24 V DC |
| protection type | internal 2 A slow-blow |
| electrical connection | 2 connectors for removable terminal blocks |
| Označevanje | CE |
| data format | full 16 bits signed |
| associated fuse rating | 500 mA, fast blow |
| maximum power dissipation in W | 5.55 W |
| reverse polarity protection | internal |
| update time | 25 ms |
| temperature drift | 30 %oFS/°C +/- 10 V 60 °C 30 %oFS/°C +/- 5 V 60 °C 60 %oFS/°C 4...20 mA 60 °C |
| external power requirement | +/- 30 V DC |
| absolute accuracy error | +/- 0.15 % of full scale 25 °C +/- 10 V +/- 0.15 % of full scale 25 °C +/- 5 V +/- 0.25 % full scale 25 °C 4...20 mA +/- 0.25 % full scale 60 °C +/- 10 V +/- 0.25 % full scale 60 °C +/- 5 V +/- 0.45 % full scale 60 °C 4...20 mA |
| isolation between channels and ground | 1780 V AC for 1 minute |
| permissible common mode voltage | 100 V 47...63 Hz DC between channels to ground 250 V 47...63 Hz AC between channels to ground |
| isolation between supply and ground | 500 V for 1 minute |
| full scale | 10 V +/- 10 V 16 mA 4...20 mA 5 V +/- 5 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | UL FM Class 1 Division 2 CSA |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80...1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | TC |




