170AAI03000C Schneider

170AAI03000C Schneider
Opis
distributed analog input Modicon Momentum - Conformal coating - 8 Input
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Momentum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue input base |
| analogue input type | differential |
| analogue input number | 8 |
| analogue input range | +/- 20 mA 14 bits + sign 250 kOhm 4...20 mA 15 bits + sign 250 kOhm +/- 10 V 14 bits + sign > 0.1 kOhm +/- 5 V 14 bits + sign > 0.1 kOhm 1...5 V 15 bits + sign > 0.1 kOhm |
| Komplementarno | |
| Višina | 125 mm |
| Teža izdelka | 0.215 kg |
| local signalling | 8 LEDschannel status: |
| Širina | 141.5 mm |
| Globina | 47.5 mm |
| electrical connection | 2 connectors for removable terminal blocks |
| Označevanje | CE |
| data format | full 16 bits signed |
| reverse polarity protection | internal |
| conversion time | 12 ms 8 |
| isolation between channels and bus | 500 V for 1 minute |
| isolation between channels | +/- 200 V DC for 1 minute |
| external power requirement | < 382 mA DC 20.4...28.8 V DC 24 V DC |
| absolute accuracy error | +/- 0.13 % full scale 25 °C +/- 20 mA +/- 0.41 % full scale 60 °C 4...20 mA +/- 0.19 % full scale 60 °C +/- 20 mA +/- 0.21 % full scale 25 °C +/- 5 V +/- 0.26 % full scale 60 °C +/- 5 V +/- 0.27 % full scale 25 °C +/- 10 V +/- 0.27 % full scale 25 °C 1...5 V +/- 0.32 % full scale 25 °C 4...20 mA +/- 0.32 % full scale 60 °C +/- 10 V +/- 0.38 % full scale 60 °C 1...5 V |
| common mode rejection | > 80 dB between channels to ground |
| isolation between channels and ground | 500 V AC for 1 minute |
| permissible common mode voltage | 100 V 47...63 Hz DC between channels to ground 250 V 47...63 Hz AC between channels to ground |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 UL CSA |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80...1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | IEC 1131 EN 50081-2 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | TC conformal coating Humiseal 1A33 |




