140DDO35310C Schneider

140DDO35310C Schneider
Opis
Modicon Quantum discrete output module - 32 O - negative logic - 2 words
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | dc discrete output module |
| discrete output number | 32 |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.45 kg |
| local signalling | 1 LED (green)bus communication is present (Active): 1 LED (red)external fault detected (F): 32 LEDs (green)input status: |
| protection type | internal output protection by 5 A fuse per group |
| maximum voltage drop | <0.4 V 0.5 A |
| Označevanje | CE |
| response time | <= 1 ms at state 0 to state 1 <= 1 ms at state 1 to state 0 |
| discrete output logic | negative logic (sink) |
| surge current | 5 A for 1 ms |
| maximum leakage current | 0.4 mA 30 V |
| associated fuse rating | 3 A each point 5 A per group |
| power dissipation | 2.0 W + (0.4 V x total load current) |
| module format | standard |
| maximum tungsten load | <12 W 24 V |
| discrete output voltage | 24 V DC |
| output voltage limits | 19.2...30 V |
| bus current requirement | 330 mA |
| group of channels | 4 groups of 8 |
| isolation between group | 500 Vrms DC for 1 minute |
| addressing requirement | 2 output words |
| isolation between channels and bus | 1780 Vrms DC for 1 minute |
| maximum load current | 16 A per module 4 A per group |
| load inductance | inductance(H) = 0.5/((current(A))² x (switching frequency(Hz))) |
| absolute maximum output | 50 V for 1 s decaying pulse |
| fault indication | loss of field power blown fuse |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | RMRS GOST C-Tick RINA FM Class 1 Division 2 |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-2000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | CSA C22.2 No 142 UL 508 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |
| Zaščitna obdelava | conformal coating Humiseal 1A33 |




