140DDI35300 Schneider

140DDI35300 Schneider
Opis
discrete input module Modicon Quantum - 32 I 24 V DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | low voltage dc discrete input modules |
| discrete input number | 32 |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| local signalling | 1 LED (green)bus communication is present (Active): 1 LED (red)external fault detected (F): 32 LEDs (green)input status: |
| protection type | input protection by resistor limited |
| Označevanje | CE |
| voltage state 0 guaranteed | -3...5 V DC |
| voltage state 1 guaranteed | 15...30 V DC |
| response time | <= 1 ms from state 0 to state 1 <= 1 ms from state 1 to state 0 |
| maximum leakage current | 200 mA at Us = 5.5 V and Uin = 4 V |
| power dissipation | 1.7 W + (0.36 x number of points on) |
| module format | standard |
| discrete input voltage | 24 V DC |
| current state 1 guaranteed | >= 2 mA at Us = 5.5 V and Uin = 0 V |
| current state 0 guaranteed | <= 0.5 mA |
| input voltage limits | 19.2...30 V |
| input impedance | 2500 Ohm |
| bus current requirement | 330 mA |
| group of channels | 4 |
| isolation between group and bus | 1780 Vrms for 1 minute |
| isolation between group | 500 Vrms for 1 minute |
| addressing requirement | 2 input words |
| absolute maximum input | 30 V continuous 56 V during 1.3 ms decaying pulse |
| logic input | positive (sink) |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | C-Tick DNV RINA RMRS BV GOST ABS |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-2000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | CSA C22.2 No 142 UL 508 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |




