140ACI04000 Schneider

140ACI04000 Schneider
Opis
analog input module Modicon Quantum - 16 I multirange
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon Quantum automation platform |
| Izdelek ali sestavni del | analogue input module |
| type of filter | single pole low pass - 3 dB at 34 Hz +/- 25 % |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| local signalling | 1 LED (green)bus communication is present (Active): 1 LED (red)external fault: 16 LEDs (green)channel is turned on: 16 LEDs (red)channel fault: |
| Označevanje | CE |
| analogue input number | 16 |
| linearity error | +/- 12 µA max 4...20 mA +/- 6 µA max 0...20 mA +/- 6 µA max 0...25 mA +/- 6 µA max 4...20 mA |
| input type | differential |
| power dissipation in W | 5 W |
| module format | standard |
| update time | 15 ms 2 wires/4 wires |
| input impedance | 250 Ohm |
| analogue input resolution | 0...16000 counts 4...20 mA 0...20000 counts 0...20 mA 0...25000 counts 0...25 mA 0...4095 counts 4...20 mA |
| bus current requirement | 360 mA |
| addressing requirement | 17 input words |
| absolute maximum input | 30 mA |
| isolation between channels and bus | 1780 V AC for 60 s |
| fault type | broken wire 4...20 mA |
| accuracy drift according to temperature | +/- 0.0025 % of full scale/°C <= 0.0050 % of full scale /°C |
| absolute accuracy error | +/- 0.125 % of full scale |
| common mode rejection | > - 90 dB 60 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-60 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 5000 m |
| Certifikati izdelkov | FM Class 1 Division 2 cUL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m 80-1000 MHz conforming to IEC 801-3 |
| Standardi | UL 508 CSA C22.2 No 142 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 4 kV contact conforming to IEC 801-2 8 kV on air conforming to IEC 801-2 |




