LX1LD127 Schneider

LX1LD127 Schneider
Opis
TeSys Integral - coil - 127 V AC 50 Hz
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Integral 63 |
| Izdelek ali sestavni del | coil |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LX1 |
| [Uc] Krmilna napetost | 127 V AC 50 Hz |
| average resistance | 9.8 Ohm at 20 °C |
| Združljivost serije/obsega | TeSys Integral contactor breaker |
| control circuit type | AC at 50 Hz |
| inductance of closed circuit | 2.13 H |
| Komplementarno | |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | operational: 0.85...1.1 Uc (at <55 °C) drop-out: 0.25...0.7 Uc (at <55 °C) |
| Inrush power in VA | 350-400 VA 50 Hz cos phi 0.55 |
| Hold-in power consumption in VA | 20-30 VA 50 Hz cos phi 0.28 |
| Okolje | |
| net weight | 0.3 kg |




