LC1F185P7 Schneider Electric

LC1F185P7 Schneider Electric
Opis
TeSys F contactor - 3P (3 NO) - AC-3 - = 440 V 185 A - coil 230 V AC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys F |
| Izdelek ali sestavni del | contactor |
| product name | TeSys F |
| utilisation category | AC-4 AC-3 AC-1 |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Opis polov | 3P |
| Kratko ime naprave | LC1F |
| [Ie] rated operational current | 275 A (at <40 °C) at <= 440 V AC-1 185 A (at <55 °C) at <= 440 V AC-3 |
| [Uc] Krmilna napetost | 230 V AC 40...400 Hz |
| [Ue] rated operational voltage | <= 460 V DC <= 690 V AC 50/60 Hz |
| motor power kW | 90 kW at 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3) 100 kW at 415 V AC 50/60 Hz (AC-3) 100 kW at 440 V AC 50/60 Hz (AC-3) 110 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3) 110 kW at 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3) 55 kW at 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3) 33 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-4) |
| control circuit type | AC at 40...400 Hz |
| contactor application | resistive load motor control |
| pole contact composition | 3 NO |
| Komplementarno | |
| mounting support | plate |
| Povezave - terminali | control circuit: screw clamp terminals 1 cable(s) 1-4 mm²flexible without cable end control circuit: screw clamp terminals 2 cable(s) 1-4 mm²flexible without cable end control circuit: screw clamp terminals 1 cable(s) 1-4 mm²flexible with cable end control circuit: screw clamp terminals 2 cable(s) 1-2.5 mm²flexible with cable end control circuit: screw clamp terminals 1 cable(s) 1-4 mm²solid without cable end control circuit: screw clamp terminals 2 cable(s) 1-4 mm²solid without cable end power circuit: bar 2 cable(s) - busbar cross section: 25 x 3 mm power circuit: lugs-ring terminals 1 cable(s) 150-150 mm² power circuit: connector 1 cable(s) 150-150 mm² power circuit: bolted connection |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 1000 V conforming to IEC 60947-4-1 1500 V conforming to VDE 0110 group C |
| mechanical durability | 10 Mcycles |
| Kompatibilnostna koda | LC1F |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV |
| tightening torque | control circuit: 1.2 N.m power circuit: 18 N.m |
| product certifications | CSA CB LROS (Lloyds register of shipping) DNV UL BV ABS RMRoS RINA |
| standards | EN 60947-1 IEC 60947-4-1 IEC 60947-1 EN 60947-4-1 JIS C8201-4-1 |
| [Ith] conventional free air thermal current | 275 A (at 40 °C) |
| rated breaking capacity | 1480 A conforming to IEC 60947-4-1 |
| [Icw] rated short-time withstand current | 1500 A 40 °C - 10 s 920 A 40 °C - 30 s 740 A 40 °C - 1 min 500 A 40 °C - 3 min 400 A 40 °C - 10 min |
| maximum operating rate | 2400 cyc/h 55 °C |
| overvoltage category | III |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | operational: 0.85...1.1 Uc 40...400 Hz (at 55 °C) drop-out: 0.35...0.55 Uc 40...400 Hz (at 55 °C) |
| Inrush power in VA | 1070-1070 VA 40...400 Hz cos phi 0.9 (at 20 °C) |
| Hold-in power consumption in VA | 9.9-9.9 VA 40...400 Hz cos phi 0.9 (at 20 °C) |
| heat dissipation | 8-9.8 W |
| power range | 30-50 kW at 200-240 V 3 phases 55-100 kW at 200-240 V 3 phases 55-100 kW at 380-440 V 3 phases 55-100 kW at 480-500 V 3 phases 110-220 kW at 480-500 V 3 phases |
| motor starter type | direct on-line contactor |
| power dissipation per pole | 12 W AC-3 25 W AC-1 |
| average impedance | 0.33 mOhm - Ith 275 A 50 Hz |
| associated fuse rating | 200 A aM at <= 440 V 315 A gG at <= 440 V |
| operating time | 35 ms closing (at Uc) 130 ms opening (at Uc) |
| contactor coil voltage | 230 V AC standard |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP2x front face with shrouds conforming to IEC 60529 IP2x front face with shrouds conforming to VDE 0106 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -60-80 °C |
| Zaščitna obdelava | TH |
| Višina | 174 mm |
| net weight | 4.65 kg |
| Širina | 168.5 mm |
| Globina | 181 mm |
| Dovoljena temperatura okoliškega zraka okoli naprave | -40-70 °C |




