LA9D90 Schneider Electric

LA9D90 Schneider Electric
Opis
clip-on marker holder - 8 x 17 mm - for TeSys k contactor + reversing contactor
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys D TeSys K TeSys D control relay TeSys K control relay |
| Izdelek ali sestavni del | marker holder |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LA9D |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| Količina na set/komplet | set of 100 |
| Komplementarno | |
| Višina | 17 mm |
| Teža izdelka | 0.001 kg |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | LA9D |
| Širina | 8 mm |
| mounting location | front |




