LA4KC1E Schneider Electric

LA4KC1E Schneider Electric
Opis
TeSys K - Suppressor module - bidirectional peak limiting diode - 32...48 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys K |
| Izdelek ali sestavni del | suppressor module |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LA4K |
| Združljivost izdelkov | LP1K LP4K CA3K |
| Komplementarno | |
| Višina | 25 mm |
| Teža izdelka | 0.01 kg |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | LA4K |
| local signalling | LED |
| Širina | 6 mm |
| Globina | 22 mm |
| [Uc] control circuit voltage | 32...48 V DC |
| quantity per set | set of 5 |
| mounting location | front side |
| maximum peak voltage | 2 Uc |
| suppressor technology | bidirectional peak limiting diode |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP2x conforming to VDE 0106 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -50-80 °C |
| Certifikati izdelkov | CSA UL |
| Standardi | NF C 63-110 BS 5424 VDE 0660 IEC 60947 |
| Zaščitna obdelava | TC conforming to IEC 60068 TC conforming to DIN 50016 |




