GB2CD10 Schneider Electric

GB2CD10 Schneider Electric
Opis
Thermal magnetic circuit breaker, TeSys GB2, 1P+N, 5 A, Icu 2 kA@240 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| network type | AC/DC |
| Izdelek ali sestavni del | circuit breaker |
| product name | TeSys GB2 |
| utilisation category | category A conforming to IEC 60947-2 DC-12 conforming to IEC 60947-5-1 DC-13 conforming to IEC 60947-5-1 |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| breaking capacity | 3 kA Icu at 110 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 2 kA Icu at 230/240 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 1.5 kA Icu at 24 V DC conforming to IEC 60947-2 1 kA Icu at 48 V DC conforming to IEC 60947-2 |
| Opis polov | 1P + N |
| Aplikacija naprave | control |
| Kratko ime naprave | GB2 |
| trip unit technology | thermal-magnetic |
| network frequency | 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| magnetic tripping current | 66-66 A |
| [Ics] rated service short-circuit breaking capacity | 75 % at 110 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 75 % at 230/240 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| Komplementarno | |
| Višina | 74 mm |
| mounting support | plate rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Teža izdelka | 0.07 kg |
| Povezave - terminali | connector 1 cable(s) 0.75-6 mm²solid without cable end connector 2 cable(s) 0.75-4 mm²solid without cable end connector 1 cable(s) 0.75-4 mm²flexible with cable end connector 2 cable(s) 0.75-2.5 mm²flexible with cable end |
| control type | toggle |
| mounting mode | by clips |
| electrical durability | 8000 cycles |
| mechanical durability | 8000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | GB2 |
| Širina | 15 mm |
| Globina | 67 mm |
| tightening torque | 1.2 N.m on connector |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 277 V AC 60 Hz conforming to CSA C22.2 No 235 277 V AC 60 Hz conforming to UL 1077 48 V DC |
| [In] rated current | 5 A |
| quantity per set | set of 6 |
| mounting position | horizontal vertical |
| power dissipation per pole | 2 W |
| mechanical robustness | shocks: 22 Gn for 20 ms conforming to IEC 60068-2-27 vibrations: 5 Gn, 5...110 Hz conforming to IEC 60068-2-6 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 3000 m |
| Certifikati izdelkov | UL CSA |
| Standardi | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 CSA C22.2 No 235 UL 1077 |
| Zaščitna obdelava | TC |
| fire resistance | 960 °C conforming to IEC 60695-2-1 |




