CAD326U7 Schneider Electric

CAD326U7 Schneider Electric
Opis
TeSys D control relay - 3 NO + 2 NC - = 690 V - 240 V AC standard coil
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys D control relay |
| Izdelek ali sestavni del | control relay |
| product name | TeSys CAD |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | CAD |
| contactor application | control circuit |
| Komplementarno | |
| Višina | 77 mm |
| mounting support | plate rail |
| Teža izdelka | 0.58 kg |
| Povezave - terminali | lugs-ring terminals (external diameter: 8 mm) |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 600 V UL certified 600 V CSA certified 690 V conforming to IEC 60947-5-1 |
| mechanical durability | 30 Mcycles |
| Kompatibilnostna koda | CAD |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV conforming to IEC 60947 |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 84 mm |
| [Ue] rated operational voltage | <= 690 V AC 25...400 Hz |
| [Ith] conventional free air thermal current | 10 A (at 60 °C) |
| [Uc] control circuit voltage | 240 V AC 50/60 Hz |
| [Icw] rated short-time withstand current | 100 A - 1 s 120 A - 500 ms 140 A - 100 ms |
| maximum operating rate | 180 cyc/mn |
| insulation resistance | > 10 MOhm |
| minimum switching current | 5 mA |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | operational: 0.8...1.1 Uc at 50 Hz operational: 0.85...1.1 Uc at 60 Hz drop-out: 0.3...0.6 Uc |
| Inrush power in VA | 70-70 VA 50 Hz (at 20 °C) |
| Hold-in power consumption in VA | 8-8 VA 50 Hz (at 20 °C) |
| non-overlap time | 1.5 ms on energisation between NC and NO contact 1.5 ms on de-energisation between NC and NO contact |
| minimum switching voltage | 17 V |
| associated fuse rating | 10 A gG conforming to IEC 60947-5-1 |
| operating time | 12...22 ms coil energisation and NO closing 4...12 ms coil de-energisation and NO opening 4...19 ms coil energisation and NC opening 6...17 ms coil de-energisation and NC closing |
| utilisation category | AC-14 AC-15 DC-13 |
| mechanical robustness | shocks control relay open: 10 Gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 shocks control relay closed: 15 Gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 vibrations control relay open: 2 Gn, 5...300 Hz conforming to IEC 60068-2-6 vibrations control relay closed: 4 Gn, 5...300 Hz conforming to IEC 60068-2-6 |
| control circuit type | AC at 50/60 Hz |
| Irms rated making capacity | 140 A AC conforming to IEC 60947-5-1 250 A DC conforming to IEC 60947-5-1 |
| pole contact composition | 3 NO + 2 NC |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP2x front face conforming to VDE 0106 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -60-80 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 3000 m without |
| Certifikati izdelkov | UL CSA |
| Standardi | BS 4794 EN 60947-5 IEC 60947-5-1 NF C 63-140 VDE 0660 |
| Zaščitna obdelava | TH conforming to IEC 60068 |




