ZCT28G11 Schneider Electric

ZCT28G11 Schneider Electric
Opis
limit switch body ZCT - compact - 2NO - slow-break - Pg11
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XC |
| Izdelek ali sestavni del | limit switch body |
| Kratko ime naprave | ZCT |
| contacts type and composition | 2 NO |
| contact operation | slow-break, simultaneous |
| series name | Standard compact |
| body type | fixed |
| body material | plastic |
| number of poles | 2 |
| design | compact |
| associated head | ZCE63 ZCE66 ZCE27 ZCE28 ZCE10 ZCE06 ZCE64 ZCE65 ZCE29 ZCE01 ZCE02 ZCE05 ZCE24 ZCEH0 ZCE14 ZCEH2 ZCE11 ZCE67 ZCE08 ZCE07 ZCE62 ZCE13 ZCE21 |
| Komplementarno | |
| Višina | 51-51 mm |
| Teža izdelka | 0.13 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 300 V conforming to UL 508 500 V (pollution degree 3) conforming to IEC 60947-1 300 V conforming to CSA C22.2 No 14 |
| electrical durability | 5000000 cycles, DC-13 120 V, 7 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 24 V, 13 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 48 V, 9 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C |
| Kompatibilnostna koda | ZCT |
| Širina | 58 mm |
| Globina | 30 mm |
| terminals description ISO n°1 | (13-14)NO (23-24)NO |
| contacts material | silver plated contacts |
| cable entry | 2 entries tapped for Pg 11 cable gland, cable outer diameter: 4-8 mm |
| short-circuit protection | 10 A cartridge fuse, type gG |
| positive opening | without |
| electrical connection | screw-clamp terminals, clamping capacity: 1 x 0.5...2 x 2.5 mm² |
| contacts insulation form | Zb |
| minimum actuation speed | 6 m/s |
| contact code designation | B300, AC-15 (Ue = 240 V), Ie = 1.5 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A R300, DC-13 (Ue = 250 V), Ie = 0.1 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| product compatibility | XCKT |




