ZCP21 Schneider Electric

ZCP21 Schneider Electric
Opis
limit switch body ZCP - compact - 1NC+1NO - snap action
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XC |
| Izdelek ali sestavni del | limit switch body |
| Kratko ime naprave | ZCP |
| contacts type and composition | 1 NC + 1 NO |
| contact operation | snap action |
| series name | Standard compact |
| body type | fixed |
| body material | plastic |
| number of poles | 2 |
| design | compact |
| associated head | ZCE06 ZCE28 ZCE63 ZCE01 ZCE02 ZCE66 ZCE14 ZCE11 ZCE27 ZCEH2 ZCE09 ZCE67 ZCE08 ZCE07 ZCE24 ZCEH0 ZCE21 ZCE64 ZCE29 ZCE62 ZCE65 ZCE13 ZCE10 ZCE05 |
| Komplementarno | |
| Višina | 65-65 mm |
| Teža izdelka | 0.07 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 300 V conforming to UL 508 500 V (pollution degree 3) conforming to IEC 60947-1 300 V conforming to CSA C22.2 No 14 |
| electrical durability | 5000000 cycles, DC-13 120 V, 4 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 24 V, 10 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 48 V, 7 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C |
| Kompatibilnostna koda | ZCP |
| Širina | 31 mm |
| Globina | 30 mm |
| terminals description ISO n°1 | (13-14)NO (21-22)NC |
| device presentation | basic element |
| contacts material | silver plated contacts |
| short-circuit protection | 10 A cartridge fuse, type gG |
| positive opening | with |
| electrical connection | screw-clamp terminals, clamping capacity: 1 x 0.34...2 x 1.5 mm² |
| contacts insulation form | Zb |
| minimum actuation speed | 0.01 m/s |
| contact code designation | B300, AC-15 (Ue = 240 V), Ie = 1.5 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A R300, DC-13 (Ue = 250 V), Ie = 0.1 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A |
| associated connection component | ZCPEP20 ZCPEN12 ZCPEF12 ZCPEG11 ZCPEP16 ZCPEG13 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| product compatibility | XCKP |




