ZCKM419990002 Schneider Electric

ZCKM419990002 Schneider Electric
Opis
limit switch body - standard format - for XCKJ
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XC |
| Izdelek ali sestavni del | limit switch body |
| Kratko ime naprave | ZCKM |
| series name | standard format |
| Komplementarno | |
| Višina | 64-64 mm |
| Teža izdelka | 0.21 kg |
| electrical durability | 5000000 cycles, DC-13 120 V, 7 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 24 V, 13 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 48 V, 9 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C |
| Kompatibilnostna koda | ZCKM |
| Širina | 64 mm |
| Globina | 30 mm |
| terminals description ISO n°1 | (21-22)NC (11-12)NC |
| short-circuit protection | 10 A cartridge fuse, type gG |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C for standard environment |
| IP stopnja zaščite | IP66 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK05 |
| environmental characteristic | standard environment |




