ZCD37 Schneider Electric

ZCD37 Schneider Electric
Opis
limit switch body ZCD - compact - 2NC+1NO - slow-break
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XC |
| Izdelek ali sestavni del | limit switch body |
| Kratko ime naprave | ZCD |
| contacts type and composition | 2 NC + 1 NO |
| contact operation | slow-break, break before make |
| series name | Standard compact |
| body type | fixed |
| body material | zamak |
| number of poles | 3 |
| design | compact |
| associated head | ZCE02 ZCEH2 ZCE62 ZCE10 ZCE08 ZCE66 ZCE65 ZCE27 ZCE28 ZCE01 ZCE05 ZCE11 ZCE64 ZCE14 ZCE07 ZCE67 ZCE13 ZCE63 ZCE29 ZCE21 ZCE06 ZCEH0 ZCE24 |
| Komplementarno | |
| Višina | 65-65 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 300 V conforming to UL 508 300 V conforming to CSA C22.2 No 14 400 V (pollution degree 3) conforming to IEC 60947-1 |
| electrical durability | 5000000 cycles, DC-13 120 V, 1 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 24 V, 3 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13 48 V, 2 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C |
| Kompatibilnostna koda | ZCD |
| Širina | 31 mm |
| Globina | 30 mm |
| terminals description ISO n°1 | (21-22)NC (13-14)NO (31-32)NC |
| contacts material | silver plated contacts |
| short-circuit protection | 6 A cartridge fuse, type gG |
| positive opening | with |
| electrical connection | screw-clamp terminals, clamping capacity: 1 x 0.34...2 x 0.75 mm² |
| contacts insulation form | Zb |
| minimum actuation speed | 6 m/s |
| contact code designation | R300, DC-13 (Ue = 250 V), Ie = 0.1 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A C300, AC-15 (Ue = 240 V), Ie = 0.75 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A |
| associated connection component | ZCDEP16 ZCDEP20 ZCDEG11 ZCDEG13 ZCDEF12 ZCDEN12 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| product compatibility | XCKD |




