VW3A7818 Schneider

VW3A7818 Schneider
Opis
braking resistor - 5 Ohm - 70 kW - IP23
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | hoist resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD75Y ATV71HD90Y |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 |
| ohmic value | 5 Ohm |
| average power available | 70 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 1150 mm |
| Teža izdelka | 159 kg |
| Širina | 1140 mm |
| Globina | 820 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-65 °C |




