VW3A7806 Schneider Electric

VW3A7806 Schneider Electric
Opis
braking resistor - IP 20 - 4.2 Ohm - 62 kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | braking resistor ATV61 hoist resistor ATV71 braking resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD18M3X ATV71HD75N4 ATV71WD75N4 ATV71HC25Y ATV71HC13Y ATV71QC13Y ATV61HC11Y ATV61HC13Y ATV61HC25Y ATV61QC13Y ATV61QC25Y ATV71HC11Y ATV71HC20Y ATV71QC11Y ATV71QC20Y ATV71QC25Y |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71Q Altivar 61Q Altivar 71 Altivar 61 |
| ohmic value | 4.2 Ohm |
| average power available | 62 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 1150 mm |
| Teža izdelka | 126 kg |
| Širina | 1040 mm |
| Globina | 820 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-75 °C |




