VW3A7805 Schneider Electric

VW3A7805 Schneider Electric
Opis
braking resistor - IP 20 - 8.1 Ohm - 44 kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | braking resistor ATV61 hoist resistor ATV71 braking resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD37Y ATV71HD11M3X ATV71HD37N4 ATV71HD45Y ATV71HD55Y ATV71WD37N4 ATV71HD15M3X ATV71HD45N4 ATV71HD55N4 ATV71WD45N4 ATV71WD55N4 ATV61HC16Y ATV61HC20Y ATV61QC16Y ATV61QC20Y ATV71HC13Y ATV71HC16Y ATV71QC13Y ATV71QC16Y ATV71HC20Y ATV71QC20Y |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 61Q Altivar 71Q Altivar 61 Altivar 71 |
| ohmic value | 8.1 Ohm |
| average power available | 44 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 1150 mm |
| Teža izdelka | 92 kg |
| Širina | 1040 mm |
| Globina | 620 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-75 °C |




