VW3A7804 Schneider

VW3A7804 Schneider
Opis
braking resistor - IP 20 - 14 Ohm - 22.4 kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | hoist resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD15N4 ATV71HD15Y ATV71HD18Y ATV71WD15N4 ATV71HD18N4 ATV71HD22N4 ATV71HD22Y ATV71HD30N4 ATV71HD30Y ATV71HU55M3 ATV71HU75M3 ATV71WD18N4 ATV71WD22N4 ATV71WD30N4 |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 |
| ohmic value | 14 Ohm |
| average power available | 22.4 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 440 mm |
| Teža izdelka | 54 kg |
| Širina | 990 mm |
| Globina | 540 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-75 °C |




