VW3A7803 Schneider

VW3A7803 Schneider
Opis
braking resistor - IP 20 - 25 Ohm - 9.8 kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | hoist resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD11Y ATV71HU22M3 ATV71HU75N4 ATV71HU75Y ATV71PU75N4Z ATV71WU75N4 ATV71HD11N4 ATV71HU30M3 ATV71HU40M3 ATV71PD11N4Z ATV71WD11N4 |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 |
| ohmic value | 24.5 Ohm |
| average power available | 9.8 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 440 mm |
| Teža izdelka | 28 kg |
| Širina | 610 mm |
| Globina | 540 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-75 °C |




