VW3A7801 Schneider

VW3A7801 Schneider
Opis
braking resistor - IP 20 - 100 Ohm - 1.6 kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | hoist resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71H037M3 ATV71H075M3 ATV71H075N4 ATV71HU15N4 ATV71HU22N4 ATV71HU22Y ATV71P075N4Z ATV71W075N4 ATV71HU15S6X ATV71PU15N4Z ATV71PU22N4Z ATV71WU15N4 ATV71WU22N4 |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 |
| ohmic value | 100 Ohm |
| average power available | 1.6 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 203.5 mm |
| Teža izdelka | 6 kg |
| Širina | 452 mm |
| Globina | 202 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M6 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 any position except horizontal IP23 horizontal |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-75 °C |




