VW3A7281 Schneider Electric

VW3A7281 Schneider Electric
Opis
communication bridge - card for fieldbus extension
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | communication accessories |
| accessory / separate part type | card |
| accessory / separate part destination | Altivar speed drive in combination with Altivar AFE and fieldbus option card |
| Združljivost izdelkov | ATV61H075N4...ATV61HC63N4 ATV61HC11Y...ATV61HC80Y ATV71H075N4...ATV71HC50N4 ATV71HC11Y...ATV71HC63Y |
| product specific application | to communicate to further fieldbuses |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| Širina | 150 mm |
| Globina | 25 mm |
| range compatibility | Altivar Active Front End |




