VW3A7280 Schneider Electric

VW3A7280 Schneider Electric
Opis
Fan wiring 6V - option to wire the fan supply at the inverters
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| accessory / separate part designation | option fan wiring 6 V |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessories |
| accessory / separate part type | fan wiring |
| accessory / separate part destination | Altivar speed drive in combination with Altivar AFE, 500...690 V |
| Združljivost izdelkov | ATV71HC11Y...ATV71HC31Y ATV61HC50Y...ATV61HC80Y ATV61HC11Y...ATV61HC40Y ATV71HC40Y...ATV71HC63Y |
| product specific application | to supply the fans of the speed drive |
| Komplementarno | |
| Višina | 210 mm |
| Teža izdelka | 0.3 kg |
| Širina | 50 mm |
| Globina | 100 mm |
| range compatibility | Altivar Active Front End |




