VW3A7104 Schneider Electric

VW3A7104 Schneider Electric
Opis
resistance braking unit - 400 kW - 690 V - for variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | resistance braking unit ATV61 resistance braking unit ATV71 |
| protection type | integrated thermal protection by thermal probe |
| Združljivost izdelkov | ATV61HC50Y ATV61HC63Y ATV61HC80Y ATV61QC50Y ATV61QC63Y ATV61QC80Y ATV71HC40Y ATV71HC50Y ATV71HC63Y ATV71QC40Y ATV71QC50Y ATV71QC63Y |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 Altivar 71Q Altivar 61Q Altivar 61 |
| thermal losses | 1150 W |
| maximum braking power | 900 kW |
| permanent braking power | 400 kW at 690 V (at constant power and at engage threshold) |
| minimum resistor value to associate | 1 Ohm |
| activation threshold | 1075 V DC +/- 1 % |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 80 kg |
| operating position | vertical |
| electrical connection | cable, connection capacity: 2 x 150 mm² <1 m between drive and braking unit cable, connection capacity: 2 x 150 mm² <50 m between braking unit and braking resistors |
| load factor | 0.05 for 900 kW at constant power and at engage threshold 0.15 for 600 kW at constant power and at engage threshold 0.5 for 500 kW at constant power and at engage threshold |
| maximum cycle time | 140000 ms |
| volume of cooling air | 600 m3/h |
| maximum DC bus voltage | 1100 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to EN 50178 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without 1000...2260 m 1 % per 100 m |
| Odpornost proti vibracijam | 0.2 gn |
| environmental characteristic | humidity resistant class 3K3 conforming to IEC 60721-3-3 |




