VW3A5209 Schneider Electric

VW3A5209 Schneider Electric
Opis
sinus filter - 400 A - for Altivar variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 400 A |
| Izdelek ali sestavni del | sinus filter |
| Združljivost izdelkov | ATV61HC22N4 ATV61QC20N4 ATV61QC25N4 ATV71HC20N4 ATV71HC25N4 ATV71QC20N4 ATV71QC25N4 ATV630 variable speed drive wall mount - 220 kW, 380...480 V ATV930 variable speed drive wall mount - 220 kW, 380...480 V |
| product specific application | output filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 61Q Altivar 71Q Altivar 61 Altivar Process ATV900 Altivar 71 Altivar Process ATV600 |
| switching frequency | 4...8 kHz |
| thermal losses | 1900 W at 100 Hz |
| maximum output frequency | 100 Hz |
| permissible voltage | 500 V AC |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 190 kg |
| electrical connection | bare wires diameter: 11 mm |
| maximum voltage drop at rated load | 10 % |
| max current | 1.5 x nominal current (duration = 60 s) |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 40-50 °C (with current derating 1.5 % per °C) -10-40 °C (without current derating) |
| IP stopnja zaščite | IP00 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to EN 50178 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-200 Hz) conforming to IEC 60068-2 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2 |
| environmental characteristic | 3B1 conforming to IEC 721-3-3 3C2 conforming to IEC 721-3-3 3S1 conforming to IEC 721-3-3 |




