VW3A5203 Schneider

VW3A5203 Schneider
Opis
sinus filter - 33 A - for Altivar variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 33 A |
| Izdelek ali sestavni del | sinus filter |
| Združljivost izdelkov | ATV61HD11N4 ATV61WD15N4C ATV61WU75N4 ATV61WU75N4C ATV71HD11N4 ATV71HD15N4 ATV71HU40M3 ATV71HU55M3 ATV71HU75M3 ATV71HU75N4 ATV71PD11N4Z ATV61HD15N4 ATV71PU75N4Z ATV71WD11N4 ATV71WD15N4 ATV71WU75N4 ATV61HU40M3 ATV61HU55M3 ATV61HU75M3 ATV61HU75N4 ATV61WD11N4 ATV61WD11N4C ATV61WD15N4 |
| product specific application | output filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 Altivar 61 |
| switching frequency | 4...8 kHz |
| thermal losses | 120 W at 100 Hz |
| maximum output frequency | 100 Hz |
| permissible voltage | 500 V AC |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 22 kg |
| electrical connection | terminal 10 mm² / AWG 6, 1.5-1.5 N.m |
| maximum voltage drop at rated load | 10 % |
| max current | 1.5 x nominal current (duration = 60 s) |
| maximum motor cable length | 1000 m P motor 7.5 kW at 400 V 1000 m P motor 11 kW at 400 V 1000 m P motor 15 kW at 400 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 40-50 °C (with current derating 1.5 % per °C) -10-40 °C (without current derating) |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to EN 50178 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-200 Hz) conforming to IEC 60068-2 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2 |
| environmental characteristic | 3B1 conforming to IEC 721-3-3 3C2 conforming to IEC 721-3-3 3S1 conforming to IEC 721-3-3 |




